در سایت “مسیر مهندسی” قرار بر این داریم تا تمامی خواسته ها و نیازهای فنی شما عزیزان مهندس یا دانشجوی مهندسی یا دانش آموزان علاقه مند به مهندسی و یا شاغل در زمینه های فنی مرتبط با مهندسی را مهیا و در اختیار شما قرار دهیم.

مهندس حامد دهقان حقیقی، پایه گذار و مدیر سایت “مسیر مهندسی” دارای مدارک و رتبه برتر لیسانس و فوق لیسانس مهندسی برق به ترتیب از دانشگاه ­های تهران و علم و صنعت ایران و با سابقه کار (هم کارشناسی و هم مدیریتی) بیش از ۲۵ سال در پروژه­ های مختلف داخلی و بین ­المللی در حوزه­ های نیروگاهی، “نفت، گاز و پتروشیمی” و اتوماسیون صنعتی کارخانجات، تجارب خود در این مسیر طولانی را برای پرچم داران بعدی عرصه مهندسی از این طریق نیز به اشتراک قرار داده است.

سایت “مسیر مهندسی” تصویرگر مسیری بی انتهاست که همواره در حال توسعه و پیشرفت خواهد بود. در این راستا هر جا که لازم بوده و باشد، از همکاران و اساتیدی که در تیم­ های مختلفی در انواع پروژه ها به تلاش و خدمت مشغول بوده اند، بهره گرفته شده تا نتایج درخشان و تاثیرگذاری را برای مخاطبین سایت “مسیر مهندسی” به ارمغان آورد.

امیدواریم که با حمایت ها و نظرات و انتقادات همه شما عزیزان، توان ارائه بهتر خدمات برای ما میسر گردد.

قوانین و مقررات سایت:

این سایت تابع قوانین و مقررات کشور جمهوری اسلامی ایران می باشد.

کلیه مطالب آموزشی ارائه شده در سایت، در صورت ذکر ماخذ آن قابل انتشار می باشد.

محصولات فروشگاهی این سایت همگی به صورت فایل قابل دانلود می باشند و لذا در حال حاضر محصول فیزیکی قابل فروش وجود ندارد.

چنانچه پس از خرید از محصول دانلود شده، از کیفیت محصول راضی نباشید، لطفا در بخش ارتباط با ما اعلام فرمایید تا تمامی وجه پرداخت شده به شما مسترد شود.

محصول خریداری شده، پس از دانلود توسط خریدار، قابل استفاده فقط توسط شخص خریدار به هر تعداد می باشد، اما انتقال یا انتشار آن به دیگران در هیچ شرایطی مجاز نمی باشد.

انتشار کلیه مطالب غیرفروشگاهی سایت مسیر مهندسی با ذکر منبع آن مجاز است.